Πρωινη βολτα το σκ με καφε.

tzou

Well-Known Member
Περιοχή
Πετρουπολη
Καλησπέρα σε όλους είμαι καινούργιος στο club μιας κ τωρα κατάφερα να πάρω επιτέλους το πολυπόθητο για εμένα 1200 του 14 ετσι λοιπόν ανοίγω αυτό το θέμα αν θέλετε μια σύντομη βολτα κάποιο Σ.Κ. πρωι για καφέ εδω γυρω της Αττικής με καφεδάκι.δουλευω απογεύματα για αυτο κ προτείνω πρωι κ κοντινή βόλτα θέλω παρέα για να μάθω διαδρομές κ συμπεριφορά ομαδικης οδήγησης αλλα κ της μηχανής μιας κ όπως είπα με αυτή την μηχανή είμαι φρέσκος κ την μαθαίνω.Τυχαινει κ κατάφερα να πάρω την μηχανή του μέλους takis ninja.
Ωχ αυτό το ριμαδι πήρες;;;;;
Αστειεύομαι φυσικά. Ο Τάκης είναι αστέρι όπως και το μηχανάκι του. Καλορίζικο και καλά χιλιόμετρα να έχεις.καλως ήρθες στην παρέα.

tzou

Well-Known Member
Περιοχή
Πετρουπολη
Καλές βόλτες σύντροχε.
Να είσαι βέβαιος ότι με την μηχανή που πήρες, εσυ θα ανοίγεις διακόπτη θα της λες που θέλεις να πας και αυτή θα σε πηγαίνει μόνη της!
Απλά ψάξε καλά μέσα στην εξατμιση ή κάτω από το πίσω φτερό μην του έχει μείνει κανένα δυναμιτάκι Big laugh

Πολλές βόλτες εύχομαι !
Αυτό λες, έχει μάθει όλα τα ποτάμια απέξω, μέχρι και τη σκηνή θα στήνει.

takis ninja

Well-Known Member
Περιοχή
Mελίσσια
Μοτοσυκλέτα
GS1200LC 14 Adv
GS-1200R 09 Adv
zx 1100 ninja
XRV 650 africa Twin HRC
GSXR 1100
GPz 900 R ninja
GPz 550 καρχαριας
MBX 50
Καλές βόλτες σύντροχε.
Να είσαι βέβαιος ότι με την μηχανή που πήρες, εσυ θα ανοίγεις διακόπτη θα της λες που θέλεις να πας και αυτή θα σε πηγαίνει μόνη της!
Απλά ψάξε καλά μέσα στην εξατμιση ή κάτω από το πίσω φτερό μην του έχει μείνει κανένα δυναμιτάκι Big laugh

Πολλές βόλτες εύχομαι !

Το θες προβιο με πολλά λιπαρά η Lite?..?? missing tooth

takis ninja

Well-Known Member
Περιοχή
Mελίσσια
Μοτοσυκλέτα
GS1200LC 14 Adv
GS-1200R 09 Adv
zx 1100 ninja
XRV 650 africa Twin HRC
GSXR 1100
GPz 900 R ninja
GPz 550 καρχαριας
MBX 50
Αυτό λες, έχει μάθει όλα τα ποτάμια απέξω, μέχρι και τη σκηνή θα στήνει.

Και καφε με μια εντολή...

G.St.GS1200

New Member
Περιοχή
Ηλιούπολη Αττικής
Να το χαίρεσαι το νέο εργαλείο φίλε μου και καλά και ασφαλή χιλιόμετρα να έχεις. Καλός μας ήρθες. Αν θέλεις αυτήν την Κυριακή θα έχει στο Συκαμινο Ωρωπού ένα αγώνα σκραμπλ, έλα να πιούμε ένα καφέ και να τα πούμε από κοντά.
Ευχαριστώ εννοείται κ για την πρόσκληση καλως σας βρήκα

G.St.GS1200

New Member
Περιοχή
Ηλιούπολη Αττικής
Καλώς ήρθες στο φόρουμ
Καλως σας βρήκα θα τα λέμε συχνά τωρα έστω από εδώ..
Καλές βόλτες σύντροχε.

Πολλές βόλτες εύχομα

Ωχ αυτό το ριμαδι πήρες;;;;;
Αστειεύομαι φυσικά. Ο Τάκης είναι αστέρι όπως και το μηχανάκι του. Καλορίζικο και καλά χιλιόμετρα να έχεις.καλως ήρθες στην παρέα.
Καλώς σας βρήκα κ εγω ως νέος ιδιοκτήτης καταλαβαίνεις ότι όλο την ψάχνω κ βλέπω ότι το είχε το μεράκι!!!

Fro(g)y

Well-Known Member
Περιοχή
Ηλιούπολη - Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
BMW F800 GS ADV
Πάντως αν γιά κάποιο λόγο δεν κάτσει βολτίτσα (απευκταίο σενάριο) Θαύμα της φύσης!!! Ομιλών βάτραχος πίνει καφέ στο WakeCup (Μαρίνου Αντύπα 45) απέναντι από τα Cofee Island!!! Καλώς ήλθες στην παρέα μας!!! coffee ΚΟΥΑΞ!!! ΚΟΥΑΞ!!!

G.St.GS1200

New Member
Περιοχή
Ηλιούπολη Αττικής
Πάντως αν γιά κάποιο λόγο δεν κάτσει βολτίτσα (απευκταίο σενάριο) Θαύμα της φύσης!!! Ομιλών βάτραχος πίνει καφέ στο WakeCup (Μαρίνου Αντύπα 45) απέναντι από τα Cofee Island!!! Καλώς ήλθες στην παρέα μας!!! coffee ΚΟΥΑΞ!!! ΚΟΥΑΞ!!!
Πολύ πιθανό να τα πούμε

stavroulis

Well-Known Member
Να το χαίρεσαι το νέο εργαλείο φίλε μου και καλά και ασφαλή χιλιόμετρα να έχεις. Καλός μας ήρθες. Αν θέλεις αυτήν την Κυριακή θα έχει στο Συκαμινο Ωρωπού ένα αγώνα σκραμπλ, έλα να πιούμε ένα καφέ και να τα πούμε από κοντά.
Ωχ υπάρχει και άλλος από εδώ μέσα που ξέρει αυτό το χωριό;εκεί μετακομίζω μόνιμα την Κυριακή

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

zimiaris

Well-Known Member
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
F800 GS
Καλησπέρα σε όλους είμαι καινούργιος στο club μιας κ τωρα κατάφερα να πάρω επιτέλους το πολυπόθητο για εμένα 1200 του 14 ετσι λοιπόν ανοίγω αυτό το θέμα αν θέλετε μια σύντομη βολτα κάποιο Σ.Κ. πρωι για καφέ εδω γυρω της Αττικής με καφεδάκι.δουλευω απογεύματα για αυτο κ προτείνω πρωι κ κοντινή βόλτα θέλω παρέα για να μάθω διαδρομές κ συμπεριφορά ομαδικης οδήγησης αλλα κ της μηχανής μιας κ όπως είπα με αυτή την μηχανή είμαι φρέσκος κ την μαθαίνω.Τυχαινει κ κατάφερα να πάρω την μηχανή του μέλους takis ninja.
Καλορίζικο το εργαλείο αγαπητέ καλές βόλτες

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

zimiaris

Well-Known Member
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
F800 GS
Καλησπέρα!!!!!είναι αλήθεια είμαι τυχερός θα είμαι συντονισμένο κ πιστεύω να τα ξανά πούμε σύντομα.
Δεν ξέρεις που έχεις μπλέξει

zimiaris

Well-Known Member
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
F800 GS
Γραψε στο( καλως ήρθατε) δύο λόγια για σενα και βάλε και φωτο προφίλ...προσπάθησε να έρθεις σε κάποιο καφε τις Τετάρτες να γνωριστούμε...
Το βασικότερο να ερθης να σε δούμε από κοντά φίλε μου