Προβλημα με αριστερό διακόπτη πολλαπλών λειτουργιων

Περιοχή
ΜΕΓΑΡΑ
Μοτοσυκλέτα
R1200 GS LC
πολύ μπέρδεμα συντροχοι η ετικέτα γράφει contact cleaner γιαυτες τις περιπτώσεις
πολύ λυπηρό να σου κλέβουν την μοτο το έχω νιώσει και εύχομαι να βρεθεί

Makis gs lc

Active Member
Περιοχή
ΚΥΠΡΟΣ
Μοτοσυκλέτα
R1200GS LC
Καλησπέρα στην παρέα.

Τις τελευταίες μέρες έχει ξεκινήσει να μην ανταποκρίνεται στις εντολές ο αριστερός διακόπτης δηλαδή μια δουλεύει και μια οχι.
Έχει συμβεί σε κάποιον; έχει ιδέα κανείς τι μπορεί να παιζει;

Στάλθηκε από το SM-A217F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχει συμβεί σε εμενα πριν 2 χρόνια και μιας που το θυμήθηκα είπα να απαντήσω . Είναι από τις υγρασίες και από τα πλυσίματα. Ρίξε ένα καλό σπρέι επαφών μέσα από τα κουμπιά από το πλάι και δεν θα έχεις πρόβλημα, εγώ έριξα της loctite το πράσινο και από τότε όλα καλά.

dretsas

Well-Known Member
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
1200 GS
Έχει συμβεί σε εμενα πριν 2 χρόνια και μιας που το θυμήθηκα είπα να απαντήσω . Είναι από τις υγρασίες και από τα πλυσίματα. Ρίξε ένα καλό σπρέι επαφών μέσα από τα κουμπιά από το πλάι και δεν θα έχεις πρόβλημα, εγώ έριξα της loctite το πράσινο και από τότε όλα καλά.

Μας το κλέψανε το εργαλείο......crybaby

Παρόλα αυτά ο διακόπτης καινούριος κάνει 470 ευρώ.
Και φυσικά έχωωωωωωωωωωω......

Makis gs lc

Active Member
Περιοχή
ΚΥΠΡΟΣ
Μοτοσυκλέτα
R1200GS LC
Συγνώμη δεν είχα διαβάσει ότι εκλαπηκε η μηχανή . Τώρα τι να πω ελπίζω να τη βρεις . Μου κλέψανε και εμένα το 16 ένα tmax 530 από Γλυφάδα συγκεκριμένα έξω από το ξεναδοχειο golden sun . Μακάρι να το βρεις αδερφε

tamanaco

Active Member
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
R1200GSA
Συγνώμη δεν είχα διαβάσει ότι εκλαπηκε η μηχανή . Τώρα τι να πω ελπίζω να τη βρεις . Μου κλέψανε και εμένα το 16 ένα tmax 530 από Γλυφάδα συγκεκριμένα έξω από το ξεναδοχειο golden sun . Μακάρι να το βρεις αδερφε
Να σαι καλά αδελφέ μου. Την υγεία μας να δούμε.

Στάλθηκε από το SM-A217F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk