Εκδρομη το τριήμερο του Αγ.Πνευματος στην Ξανθη 10-11-12-13 Ιουνιου

kf4

Moderator
Μέλος ΔΟ
Περιοχή
Athens
Μοτοσυκλέτα
R1250 GS2019
Καλησπέρα στην παρέα.

Η ασφάλεια όλων είναι πάνω από όλα σε κάθε συνάντηση μας.

Μπράβο σε όλους όσους έχουν τρέξει και θα τρέξουν σίγουρα ξανά για τις επόμενες ημερομηνίες. Αυτά συμβαίνουν όταν οργανώνεις εκδρομές και πρέπει να είναι μέσα στο πρόγραμμα ότι μπορεί να προκύψουν προβλήματα που θα αναβάλουν αυτά που έχουν σχεδιαστεί.
Κώστα μην μασάς....βάλε νέες ημερομηνίες με το καλό να μπορέσει να γίνει αυτή η εκδρομή.

Dimisp

Active Member
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
R1200 GS '09
Καλησπέρα σέ όλους.. εύχομαι να περάσουμε όσο πιο όμορφα γίνεται.. εσείς στην εκδρομή και εγώ στην Μεγαλόνησο με τό καμάρι μου παρέα και να έχουμε μια ασφαλή επιστροφή.

mdoctor

Well-Known Member
Περιοχή
kilkis
Μοτοσυκλέτα
GS 1250 ADV rallye
R 45 '78
Καλησπέρα σέ όλους.. εύχομαι να περάσουμε όσο πιο όμορφα γίνεται.. εσείς στην εκδρομή και εγώ στην Μεγαλόνησο με τό καμάρι μου παρέα και να έχουμε μια ασφαλή επιστροφή.
Κάποιος μας κάνει πλάκα. Είναι και τεμέτερον.hit my head

mdoctor

Well-Known Member
Περιοχή
kilkis
Μοτοσυκλέτα
GS 1250 ADV rallye
R 45 '78
lampakias μάνα του λόχου σωστά έπραξες .Βλέπω ξεκίνησαν να χάνονται περιουσίες και καλλιέργειες από την κακοκαιρία. Η εκδρομή είναι δευτερεύων αν και όλοι και ποιο πολύ εσύ κάψαμε φλάντζα κεφαλής από την πολύ σκέψη. Όλα καλά. Φίλοι από την Ξάνθη ευχαριστούμε.

Dimisp

Active Member
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
R1200 GS '09
Κάποιος μας κάνει πλάκα. Είναι και τεμέτερον.hit my head
Συγνώμη ρε παιδιά.. δεν είχα δεί ότι έχετε ακυρώσει την εκδρομή.. λόγο ότι δεν θα ερχόμουν δεν έμπαινα να δώ σε αυτή την ενότητα.. οπότε... Καλά να περάσω και να γυρίσω με ασφάλεια...
Υγ.. τεμετερον κι είμαι..γαριν τεμετερον έχω.. πουλοπομ..

pavlosGS

Well-Known Member
Περιοχή
Αλεξανδρουπολη
Μοτοσυκλέτα
ΧΤΖ 1200 Super Tenere
@Fro(g)y στείλε με μήνυμα τα στοιχεία σου στον @lampakias ονοματεπώνυμο και πότε έκανες κατάθεση να σου επιστραφεί η προκαταβολή.

Aggelosdou

Active Member
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΑΊΓΙΝΑ
Μοτοσυκλέτα
f850gs
Δεν ξέρω τι γίνεται σε σας τους υπόλοιπους εκεί αλλά εμάς εδώ στην Καρδίτσα άρχισαν και στέλνουν μυνηματα για επικίνδυνα καιρικά φαινόμενα

Sent from my iPhone using Tapatalk
Τέτοια λέγε μου αποφάσισα να έρθω σέ βάφτιση αλλά με το αυτοκίνητο στα μέρη σάς αφού ακυρώθηκε η άλλη εκδρομή

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

lampakias

Moderator
Μέλος ΔΟ
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
R1250GS ADV 2019
@Fro(g)y στείλε με μήνυμα τα στοιχεία σου στον @lampakias ονοματεπώνυμο και πότε έκανες κατάθεση να σου επιστραφεί η προκαταβολή.
Παυλο επιστροφη δεν θα εχουμε
Θα ξανακανουμεβτην εκδρομή σε νεα ημερομηνία
Οποιος απο τους παλιους συμμετέχοντες δεν μπορει να ερθει θα παρει τα χρηματα του απο καποιον που θα ερθ

dretsas

Well-Known Member
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
1200 GS
Οποιος απο τους παλιους συμμετέχοντες δεν μπορει να ερθει θα παρει τα χρηματα του απο καποιον που θα ερθ

είμαστε έτοιμοι γράψε ημερομηνίες……….

pavlosGS

Well-Known Member
Περιοχή
Αλεξανδρουπολη
Μοτοσυκλέτα
ΧΤΖ 1200 Super Tenere
Ωχ συγνώμη ....λάθος καταλαβα

jliordos

Well-Known Member
Περιοχή
Πόλη του φραπέ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA TRIPLE BLACK
Η πιο σωστή και σοφή, απόφαση απο όλους και προσωπικά χαίρομαι που επικράτησε η λογική, έναντι της τρέλας να καβαλήσουμε τις μηχανές μας και να γουστάρουμε.
Καλά να είμαστε όλοι μας και θα βρούμε νέες ημερομηνίες να πάμε και να απολαύσουμε την υπέροχη Θράκη.

jliordos

Well-Known Member
Περιοχή
Πόλη του φραπέ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA TRIPLE BLACK
Κάτι ακούω Σταυρούπολη και Ροδόπη γίνεται χαμως....από βροχη
Που να δεις βίντεο τι γίνεται. Άσχημες καταστάσεις Παύλο.

Nautilos

Active Member
Περιοχή
βαρη
Να είστε όλοι καλά και οι μπόρες θα περάσουν.... Η διοίκηση πάντα καλείτε να παίρνει κρίσιμες αποφάσεις σε ώρες δύσκολες για το κοινό καλό όλων.

Είμαι σίγουρος η εκδρομή θα διεξαχθεί με μεγαλύτερη επιτυχία και συμμετοχή στις εν αναμενόμενες ημερομηνίες.

Υγεία σε όλους!!!

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

paschalis

Well-Known Member
Περιοχή
Thessaloniki
Μοτοσυκλέτα
R 1250 GS,MZ 660 Baghira
Η απόφαση είναι 100% σωστή ,ο καιρός είναι πραγματικά κακός και ασυνήθιστα δεμένος κι είναι κρίμα να βολτάρεις ρισκαροντας αλλά και βλέποντας ούτε τα μισα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

PARNONAS

Active Member
Περιοχή
αθηνα
Μοτοσυκλέτα
F 650
Την καλησπέρα από Ξάνθη μετά από βροχές και καταιγίδες είμαστε ασφαλείς στο ξενοδοχείο
Ειχαμε σχεδιασει το τριημερο με καποιες υπεροχες διαδρομες στην Βουλγαρια μεσω του Troian pass για Veliko Tarnovo κτλ οποτε αν παει καλα ο καιρος συνεχιζουμε
Καλο τριημερο σε ολη την παρεα του Gsmoto club

pavlosGS

Well-Known Member
Περιοχή
Αλεξανδρουπολη
Μοτοσυκλέτα
ΧΤΖ 1200 Super Tenere
Την καλησπέρα από Ξάνθη μετά από βροχές και καταιγίδες είμαστε ασφαλείς στο ξενοδοχείο
Ειχαμε σχεδιασει το τριημερο με καποιες υπεροχες διαδρομες στην Βουλγαρια μεσω του Troian pass για Veliko Tarnovo κτλ οποτε αν παει καλα ο καιρος συνεχιζουμε
Καλο τριημερο σε ολη την παρεα του Gsmoto club
Kαλη συνεχεια....και προσοχη!