ηρθε το νεο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέα και παλιά μοντέλα BMW' που ξεκίνησε από το μέλος makis67, στις 6 Οκτωβρίου 2017.

1. Akis21

Akis21 Well-Known Member

Περιοχή:
    Athens
    Μοτοσυκλέτα:
    R1200 gs adv
    K1200rs
    Paco δε μπορω να πω οτι η ktm η Ducati βγάζουν μηχανές αχρείαστες.
    Απλα αν δεις το πρωτο πόστ ειπα οτι ειναι αλλες μηχανές για αλλα πραγματα και Καγιά αλλες προτεραιότητες.
    Άλλα γούστα στα ταξίδια δεν εχουν ολοι τα ίδια .
    Άλλοι πανε χώμα άλλοι πανε άσφαλτο άλλοι μονοι άλλοι κε παρεα μπορει να ειναι ολα καλα για ολους?
    Εχω μηχανη που ποια εκ τα 250 αλλα μου αρεσει πλέον να ταξιδεύω πιο χαλαρά και προτιμω την adv .
    Αν ήμουν 25 χρόνων μπορει να έβλεπα το ktm και να μου τρεχαν τα σάλια .
    Πλέον ξερω τι χρειάζομαι και ποια εταιρεια μου τα δίνει καλυτερα.
    Και φυσικα open mind

2. lago3

lago3 Active Member

Περιοχή:
    Αττικη Λαγονησι
    Μοτοσυκλέτα:
    R1200GSA 2016
    Ποιος ειναι για λυπηση ας το κρινουν αυτοι που εβγαλαν τα συμπερασματα περιμενα να μιλας πιο ωραια δεν ειναι κακο να παραδεχτεις ενα λαθος κακο ειναι ομως οταν βλεπεις οτι εισαι λαθος και απλα να λυπασαι...( τρεις φορες σου ζητησα να βαλεις την φωτο ολοκληρη με την σελιδα που υπαρχει εσυ τπτ...)

Last edited: 11 Οκτωβρίου 2017 at 13:45
    takis ninja likes this.
  3. jmar
    On

jmar Active Member

Περιοχή:
    ΧΑΝΙΑ
    Μοτοσυκλέτα:
    R 1200 GS '09
    Βρε πατε καλα, πως κανετε ετσι, ο ενας λες και εχει μετοχες στην BMW και ο αλλος βλεπει παντου δρακους!!
    Χαλαρα παιδια, υπαρχουν BMW με 500.000χλμ (εγω εχω φιλο με 250.000) οπως υπαρχουν και Africa και ΚΤΜ κλπ, ισως υπαρχουν παραπανω σε Africa η BMW διοτι αυτες βγαζουν χρονια μοτοσυκλετες τουρισμου. Αλλα το οτι εβγαζαν χρονια δεν παει να πει οτι και τωρα αξιζουν τα λεφτα τους μη λεμε οτι θελουμε! Ουτε τα ΚΤΜ ειναι για 25χρονους που λες Ακις, εχεις μεινει στο 990 που εκει οντως συμβαινει αυτο...καβαλησε ενα καινουργιο και ανοιξε τα ματια σου, φιλικα το λεω! Και απλα πες δεν μου αρεσει εμφανισιακα η οτι προτιμας αξονα, δεν μπορεις να μηδενιζεις ενα μηχάνημα που σε καποια πραγματα πλεον ειναι μπροστα απ το BMW!

takis ninja, kon/nos, Akis21 and 4 others like this.
  4. takis ninja
    On

takis ninja Active Member

Περιοχή:
    melissia
    Μοτοσυκλέτα:
    GS-1200R
  5. makis67

makis67 Well-Known Member

Περιοχή:
    Khfhsia
    Μοτοσυκλέτα:
    BMW GS1200 ADV 2008

Thumbs Up

6. Akis21

Akis21 Well-Known Member

Περιοχή:
    Athens
    Μοτοσυκλέτα:
    R1200 gs adv
    K1200rs
    bmw love

Last edited: 11 Οκτωβρίου 2017 at 16:17
  7. dretsas
    On

dretsas Well-Known Member

Περιοχή:
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μοτοσυκλέτα:
    1200 GS
    Παιδιά μην τρελαίνεστε ,μπορεί να έχω bmw και να μου αρέσει ,ΑΛΛΑ όταν βλέπω τον φίλο μου με την Multistrada ζηλεύω και την θέλω ,και το ίδιο παθαίνω και με το ktm -σε όλες τις εκδόσεις-και με την TRIUMPH κ.λ.π.
    Προς θεού αν είσαι μοστοσσυκλετιστής όλες οι μηχανές του τύπου που οδηγείς σου αρέσουν για διαφορετικό λόγο και σίγουρα κάθε μια διακρίνεται για κάτι.Μπορεί να μας αρέσει η <<γυναίκα μας>> που παντρευτήκαμε αλλά φυσικά κοιτάμε και άλλες και αν γινόταν θα τις είχαμε όλες.

8. Strats

Strats Well-Known Member

Περιοχή:
    Γλυφάδα
    Μοτοσυκλέτα:
    Μαύρος Πάνθηρας (και χοντρός)
    Δεν παίζεσαι @dretsas Το παράδειγμά σου με τις γυναίκες τα σπάει κλαίω big grin ωραίος!!!

9. dretsas
    On

dretsas Well-Known Member

Περιοχή:
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μοτοσυκλέτα:
    1200 GS
    Στράτο μας μήπως έχω άδικο, γυναίκες μας δεν είναι ,και εσύ ειδικά που έχεις περάσει αμέτρητες ώρες μαζί της στα πιο απίθανα μέρη με καταλαβαίνεις.Και μην ξεχνάς δεν έχει πονεκέφαλο ποτέ η δυσκολές μέρες και φυσικά είναι πάντα διαθέσιμη....big grinbig grin

Μοιραστείτε τη σελίδα

Users Viewing Thread (Users: 0, Guests: 0)

Free JavaScript from