ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΚΕΦΑΛΕΣ ΕΜΒΟΛΩΝ F 800GS 2009 χλμ 9100

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέα και παλιά μοντέλα BMW' που ξεκίνησε από το μέλος PATRA bmw ARIS, στις 31 Δεκεμβρίου 2017.

1. ntlaw

ntlaw Well-Known Member

Περιοχή:
    ΑΘΗΝΑ
    Μοτοσυκλέτα:
    R1150GS ADV
    Βεβαίως και θα κάνεις ο,τι είναι καλύτερο και πιό αποτελεσματικό γιά τα συμφέροντά σου....εσύ ξέρεις καλύτερα όπως λες λόγω και του επαγγέλματός σου....ενώ εγώ είμαι και ψιλό- άσχετος με τα νομικά κλπ θέματα ή με τα περί συνηγόρου καταναλωτή.....καλή επιτυχία.

stavrouliasp and giamar like this.
  2. klagenfurt

klagenfurt Active Member

Περιοχή:
    Piraeus
    Μοτοσυκλέτα:
    RT1150-2003, vespa cosa -1991, vespa Rally -1972, vespa U -1953
    μη δημοσιοποεις τις κινησεις σου μεχρι να τελειωσει η υποθεση, οπως τα λες ειναι...

3. δίας

δίας Member

Περιοχή:
    Θεσσαλονίκη
    Μοτοσυκλέτα:
    F800GS
    Υπομονή και προχώρα! Ελάχιστα τα χιλιόμετρα για τόσο χοντρή ζημιά! Αδιανόητο και απαράδεκτο.

giamar likes this.
  4. Guppy

Guppy

Περιοχή:
    Ραφήνα
    Μοτοσυκλέτα:
    Crypton x 135 , cr125
    Από θέμα εγγύησης δεν νομίζω να σε καλύψουν φίλε μου :( μόνο αν γίνει ανάκληση λόγο του σωλήνα (δίοδο ) που λέτε ότι μπουκώνει .... και άσχετα των σέρβις αν έγιναν σε εξουσιοδοτημένο ή όχι δεν θα μπορούν να αρνηθούν τέτοια ζημιά από τέτοιο λόγο ...

και καθόλου ΠΟΤΈ να μην είχες αλλάξει λάδια δεν υπάρχει περίπτωση να είχε τέτοια ζημιά !! πιστεύω ότι το ξέρουν και κάνουν τους Κινέζους

από την άλλη μεριά θα έλεγα σε όλους τους κατόχους με την ίδια μηχανή να ψάξουν αν υπάρχει περίπτωση να συμβεί και σε αυτούς και να πράξουν ανάλογα !

ελπίζω να βρεις άκρη φίλε μου , πάντως σε μή εξουσιοδοτημένο θα σου πάει ποιο φτηνά απλά έχε το νού σου ότι σου αρχίζουν μετά να αυτό δεν το είχαμε υπολογίσει , να το άλλο δεν το είχαμε υπολογίσει κλπ κλπ ! με λίγα λόγια να πας σε κάποιον που να τον ξέρουν τα παιδιά εδώ !! :)

έτσι και εμένα με το crypton βαράει μπιέλα στα 70.000 χλμ και μου λέει ο μηχανικός της yamaha εκεί όλα τα service κάθε 3000 χλμ !
    μου λέει κόστος 500 ευρώ
    ρωτάω έξω 270 ευρώ ή 450 - 500 για μετατροπή 150cc και σπάσιμο εγκεφάλου + δυναμόμετρο

με λίγα λόγια το εξουσιοδοτημένο δεν με ξανά είδε από τότε !! και έμαθα όλα τα crypton x του 2011 έχουν παρουσιάσει μπιέλες περίπου στα 60-70.000 ! κάτι μαλακία έκαναν ! αλλά δεν θα βγει η yamaha Να πει κάναμε μαλακία ...

PATRA bmw ARIS and Papadopaidi like this.

Μοιραστείτε τη σελίδα

Users Viewing Thread (Users: 0, Guests: 0)

Free JavaScript from