Προσφορα της ΒΜW Σφακιανακης Motorrad Service

Συζήτηση στο φόρουμ 'Εξουσιοδοτημένοι αντιπρόσωποι ΒMW' που ξεκίνησε από το μέλος Akis, στις 9 Ιουλίου 2014.

1. Akis

Akis The World is yours...

Περιοχή:
    Athens
    Μοτοσυκλέτα:
    Μπεεεεεεεμβεεεε
    HONDA C 90 84'
    Γιωργο ευχαριστιες δεν χρειαζονται.....η μοτοσυκλετιστικη αληλεγγυη ειναι αυτο που μας διακρινει αν οχι ολους,τους περισσοτερους απο εμας....υπευθυνος του φορουμ οχι δεν ειμαι,αλλα με το συγκεκριμενο service εχω πολυ καλες σχεσεις και μπορω να πω και μια κουβεντα παραπανω οταν θα χρειαστει.
    Μιλωντας με τον υπευθυνο αυριο θα σου τα εξηγησει ολα για να μην γραφουμε σεντονια....ενδεικτικα σου λεω οτι το λαθος εγινε με τις βαλβολινες...επισης να σου αναφερω για να σου λυσω την απορια, οτι service 20000 χλμ εκανα εγω τον δεκεμβριο και πληρωσα το παραπανω ποσο που αναγραφω....wink

Καλους δρομους να εχουμε!!smile

2. NIKOLAS86

NIKOLAS86 New Member

Περιοχή:
    Athens

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. capitano

capitano New Member

Περιοχή:
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Ας το αφήσουμε εδώ, γιατί θα γίνει ροντέο αν συνεχίσουμε. Έχω απαντήσει με ΑΠΟΛΥΤΗ σαφήνεια, παραπάνω, τι ακριβώς περιελάμβανε η προσφορά που πήρα και απ΄το ένα και απ΄το άλλο σέρβις. Τις εργασίες απαριθμήσαμε μία προς μία και με τον ένα και με τον άλλο υπεύθυνο των συνεργείων. Είπαμε, να δείξουμε καλή διάθεση. Είπαμε να μην αποκλείσουμε το ενδεχόμενο του λάθους αλλά ίσα με ΄κει. Τα Ελληνικά μου επαρκούν ώστε να ξέρω τι λέω και να αντιλαμβάνομαι αυτά που ακούω. Ες αύριον λοιπόν τα σπουδαία. Καλούς δρόμους σε όλους.

NIKOLAS86 likes this.
  4. Stav
    On

Stav New Member

Περιοχή:
    Ηλιουπολη
    Δυστυχως κ εγω μετα απο επισκεψη πριν 10 ημερων για σερβις ακινησιας στον συγκεκριμενο επισημο επισκευαστη δεν εμεινα ευχαριστημενος...ανεφερα επισταμενα θορυβο απο πισω τροχο κ παρολο που εγινε ανακληση μουαγιε μαχι με το σερβις κανεις δεν ασχοληθηκε (τελικα ηταν ρουλεμαν το οποιο θα μπορουσε να αλλαχθει μαζι με το μουαγιε κ οχι να χρειαστει παλι λυσιμο)....ζητησα συγχρονισμο...υποτιθεται οτι εγινε- κ εννοειται πληρωθηκε- κ σε ελεγχο μετα απο λιγες μερες (λογω κραδασμων ακομα κ στο ρελαντι), οι πεταλουδες ειναι αλλου για αλλου κ θελει παλι συγχρονισμο..
    Πρεπει να αναφερθει βεβαια οτι ο Δημητρης ηταν ευγενικοτατος κ εξυπηρετικοτατος στη επικοινωνια μας προ του σερβις αλλα κ μετα, κ μου προσφερθηκε, μεν, δωρεαν εργασια για το μουαγιε αλλα εκ των υστερων τι να το κανω?? Δεν μπορω να παρω κ 2η μερα αδεια απο τη δουλεια μου για κατι που επρεπε να ειχε ελεγχθει εξ αρχης, αλλα το σημαντικοτερο η εμπιστοσυνη εχει χαθει πια...
    Οσο για το κοστος, λογω του οτι ετρεχε προσφορα απο μαμα Bmw, ηταν το ιδιο τοσο σε Σφακιανακη οσο κ Παναγιωτοπουλο...επελεξα τον 1ο επειδη διαβασα καλα λογια στο φορουμ...την επομενη θα δοκιμαστει ο 2ος....

kostas, tsak8 and capitano like this.
  5. capitano

capitano New Member

Περιοχή:
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Τελικά και από τη στιγμή που μπήκε αστερίσκος, η επιλογή σέρβις του Παναγιωτόπουλου έμοιαζε μονόδρομος. Εντυπώσεις δεν θα αναφέρω αναλυτικά, αλλά ως γενικό συμπέρασμα, ένα θα διατυπώσω και είναι το ακόλουθο. Ποτέ μη λες ποτέ αλλά πάααρα πολύ δύσκολα θα εμπιστευτώ σε άλλον τη συντήρηση της μηχανής μου.
    Καλά και πολλά χιλιόμετρα σε όλους και πάντα όρθιοι.

VDR and Boxer like this.
  6. thanasis tsin

thanasis tsin

Περιοχή:
    peristeri
    Μοτοσυκλέτα:
    bmw 1200 gs adventure 9/2010
    Εγώ όσες φορές που πήγα δεν αντιμετώπισα πρόβλημα και συγκεκριμένα σήμερα που πήγα έλειπε ο Θανάσης και αμέσως ο Κώστας με εξυπηρέτησε και μου έλυσε το πρόβλημα με κάποιο τζόγο που είχα στο τιμόνι κόστος (0).
    Σεβαστές η απόψεις όλων αλλά ευτυχώς δεν μου έτυχε κάτι τέτοιο.

Μοιραστείτε τη σελίδα

Users Viewing Thread (Users: 0, Guests: 1)

Free JavaScript from