Καλώς σας βρήκα

tzou

Well-Known Member
Περιοχή
Πετρουπολη
Ωραια χαιρομαι που υπαρχουν και αλλοι πιστοι στη μεγαλη πρασινη θεα απο την ανατολη , ειχα ενα ΖΧR750 J 92, μετα ενα L 93 μετα μετωπικη στο κεντρο της πολης παει το L , μετα ηρθε ενα ZX9R B1 94, ενα ZX10R 2004 (τι πλακα ειχε εκεινο), μετα ενα 2007, ενα 2012 που το εδωσα πριν 3 χρονια και πηρα ενα 2006 με 10.000....και ολα πρασινα το πιο γρηγορο χρωμα .....οποτε κατι εχω και εγω απο Ninja μεσα μου show teeth
Ααααα νταξ εσύ είσαι νιτζα μόνο στα μηχανάκια γιατί ο Τάκης φέρει και τον εξοπλισμό του νιτζα πάνω του (σπαθί αστεράκια στρακαστουκες καπνογονα) φουλ έξτρα έκδοση.

jliordos

Well-Known Member
Περιοχή
Πόλη του φραπέ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA TRIPLE BLACK
Ααααα νταξ εσύ είσαι νιτζα μόνο στα μηχανάκια γιατί ο Τάκης φέρει και τον εξοπλισμό του νιτζα πάνω του (σπαθί αστεράκια στρακαστουκες καπνογονα) φουλ έξτρα έκδοση.
Νίντζα και στρακαστρούκες είναι αδελφή Νίντζα χαχαχα.

Μόνο αστεράκια φίλε, άντε και κανένα Κατάνα (όχι μηχανή όμως)

jliordos

Well-Known Member
Περιοχή
Πόλη του φραπέ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA TRIPLE BLACK
Καλώς όρισες καρντάσι.

Αν δεχτείς επίθεση τις επόμενες ώρες να ξέρεις θα είναι από τον Νίντζα της παρέας, θα σε βλέπει σίγουρα απειλή.
Να πω ότι δεν στα είπα; Σε προειδοποίησα για το τι εστί νίντζα. Στρατιά ολόκληρη αμολυθηκαμε για πάρτη του και να σκεφτείς ότι είναι ο αρχηγός του ποταμιού

dretsas

Well-Known Member
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
1200 GS
Καλως όρισες και άλλαξε nickname προλαβαίνεις ...2 ninja δεν χωράνε εδω μεσα ....
Ειμουν στρατιωτικός και τα λέω τσεκούρατα....
Πριν τα 3 gs σε ολη μου τη ζωή ninja ειχα... show teeth show teeth hit my head hit my head
missing toothbig_laughbig_laughbig_laughbig_laugh

zimiaris

Well-Known Member
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
F800 GS
Καλώς ήρθες στην παρέα μας καλές βόλτες με το μοτορι και δες τι μπορείς να κάνεις με το nick name θα έχουμε εμφύλιο

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

takis ninja

Well-Known Member
Περιοχή
Mελίσσια
Μοτοσυκλέτα
GS1200LC 14 Adv
GS-1200R 09 Adv
zx 1100 ninja
XRV 650 africa Twin HRC
GSXR 1100
GPz 900 R ninja
GPz 550 καρχαριας
MBX 50
Απο προχτες και μινι αλυσοπριονο βεζινης

Τελευταία επεξεργασία:

takis ninja

Well-Known Member
Περιοχή
Mελίσσια
Μοτοσυκλέτα
GS1200LC 14 Adv
GS-1200R 09 Adv
zx 1100 ninja
XRV 650 africa Twin HRC
GSXR 1100
GPz 900 R ninja
GPz 550 καρχαριας
MBX 50

Και 3 μηχανές ninja στο παρελθόν... show teeth show teeth

klri

Well-Known Member
Καλός ήρθες στην παρέα μας Δημήτρη να έχεις όμορφα και ασφαλή χιλιόμετρα και απροβληματιστα. Να χαρείς το νέο σου εργαλείο. welcome dirt bike

jaws

Active Member
Περιοχή
Σάμος
Φωτό λιαν συντομως,καθως το κοριτσι βρισκεται στον μαστορα απο την παρασκευη , ο μαστορας θα επιστρεψει σε κανα δεκαημερο και δεν αφηνουμε τον μικρο εκει να κανει στη γρια τπτ εαν δεν ειμαστε εκει....οποτε λιγη υπομονη στις φωτο, μολις την ανεβασω στη ραμπα θα κανω ρεπορταζ αλλα προς το παρον απο υπογειο σε υπογειο την εχω και δυστυχως κατι post που διαβαζα για κατι καρε αξονα που τρωγονται και ιστοριες με βαλαν σε αλλες μπριζες.
Καλως ηρθες στην παρεα μας!!!
Σχετικα με το καρε, μη το σκεφτεσαι καν, ισως η δικη σου να μην ειναι απο αυτες τις παρτιδες οπως ηταν η δικη μου, αλλα ακομη και μη κακο ειναι απο αυτες, εχω ξεκινησει ενα θεμα με την επισκευη του, αααν δε σε καλυψει, το τηλεφωνο μου ειναι στο προφιλ μου, αχρειαστο να ειναι βεβαια!
Σου ευχομαι καλοταξιδη με πολλα και απροβληματιστα χλμ!!!

THANOSEOD

Well-Known Member
Μοτοσυκλέτα
R 1200 GS ADV '10
Καλώς όρισες Δημήτρη . . .

Μη σε προβληματίζει τίποτε με το μηχανάκι,στη παρέα μας θα βρεις ότι απαντήσεις και λύσεις θα χρειαστείς!

Καλά χλμ!!!

Ρε μπας και είσαι πράκτορας από κανένα Nintzaforum;;;

Sent from my iPhone using Tapatalk